Ons correspondentieadres is:

C. van der Pouw
Dunantstraat 100
2851 CB Haastrecht

Wij spelen onze thuiswedstrijden in:
Sportzaal Concordia
Concordiaplein 1
2851 VV Haastrecht
0182-502202

Contact

Voor meer informatie kunt u onderstaand formulier invullen. Wij proberen uw e-mail zo snel mogelijk te beantwoorden.

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Organisatie VCH 2020-2021 (per 1 september 2020)

Functie Naam Telefoon E-mail
Voorzitter Ron de Ruiter 06-22930341 voorzitter@volleybalclubhaastrecht.nl
Secretaris Corné van der Pouw 06-27335315 secretaris@volleybalclubhaastrecht.nl
Penningmeester Mark Verhoef 06-22306279 penningmeester@volleybalclubhaastrecht.nl
Wedstrijdsecretaris Manon van Vliet 06-22106909 wedstrijdzaken@volleybalclubhaastrecht.nl
Ledenadministratie Ron de Ruiter 06-22930341 leden@volleybalclubhaastrecht.nl
Technische Commissie Stefan van der Vlist
Kelly Stolwijk
wedstrijdzaken@volleybalclubhaastrecht.nl
Seniorencoördinator Stefan van der Vlist
Kelly Stolwijk
senior@volleybalclubhaastrecht.nl
Jeugdcoördinator Manon van Vliet jeugd@volleybalclubhaastrecht.nl
Trainerscoördinator Vacant voorzitter@volleybalclubhaastrecht.nl
Recreantencoördinator Rein Versluis
Maria de Goeij
r.g.versluis@gmail.com of hansenmariadegoeij@kpnmail.nl
Mini’s-coördinator Rein Versluis mini@volleybalclubhaastrecht.nl
PR-Commissie Vacant voorzitter@volleybalclubhaastrecht.nl
Public Relations Vacant voorzitter@volleybalclubhaastrecht.nl
Materiaalbeheer Vacant voorzitter@volleybalclubhaastrecht.nl
Webmaster Corné van der Pouw webmaster@volleybalclubhaastrecht.nl

 

Menu